Малошумна зерносушарка GSI  серії  Quiet

   Зниження рівня шумності роботи зернових сушарок GSI на 50% дає змогу додатково підвищити продуктивність праці. Зниження відсотка вологості зібраного зерна передбачає налагодження досить складного і відповідального виробничого процесу. Тому завданням якісного виробника зернових сушарок є зробити його максимально контрольованим, економічним та зручним для клієнта. Сушка зерна у фермерських господарствах залежить від якості роботи та характеристик обладнання для сушки зерна, що використовується в господарстві.

 

  Американські зернові сушарки GSI на сьогоднішній день не потребують додаткової реклами в Україні. Агрегати цього виробника використовуються в сотнях господарств, що працюють в усіх регіонах нашої країни і зарекомендували себе винятково як якісна техніка. Достатньо сказати, що компанія працює на ринку сільськогосподарського обладанання вже 90 років і впродовж цього часу конструктори GSI зуміли довести свої розробки до досконалості, що підтверджує досвід багатьох тисяч фермерів, що вирішили купити зерносушарку GSI.

   Втім, як відомо, межі для досконалості не існує, тим більш, що сушка зерна у фермерських господарствах передбачає багато аспектів, і серед них – турбота про безпеку та комфорт роботи людей, які працюють біля агрегату. Саме тому GSI разом із своїм офіційним представником в Україні – компанією «Фарм Агро» виводять на ринок без перебільшення революційні агрегати. Це так звані тихі або ж малошумні зерносушарки серії Quiet - по-справжньому якісна техніка.

   Серія Quiet передбачає перехід на оновлені стандарти безпеки і комфорту працівників під час сушки зерна у фермерському господарстві. Як відомо, шум належить до найпоширеніших виробничих небезпек, оскільки може негативно впливати на продуктивність праці, реагування на попереджувальні сигнали, може спричиняти психологічний стрес та впливати іншим чином як на здоров’я працівників, так і на якість процесу сушіння зерна загалом. Ясна річ, що і попередні моделі GSI мають відмінні характеристики шумності та сконструйовані із обов’язковим врахуванням фактору безпечності для людського організму - це обовязкова ознака, яка характеризує якісну техніку. Однак при створенні зернових сушарок серії Ouiet виробникові вдалося вийти на якісно вищий рівень, суттєво оновивши світові стандарти обладнання для сушки зерна і давши змогу фермерам купити сушарку із унікальними характеристиками.

  Досить сказати, що шумність під час роботи агрегатів Quiet є на 50% нижчою у порівнянні із найсучаснішими світовими моделями. Шумовий діапазон є комфортним для сприйняття людиною, в тому числі в процесі використання зерносушарки. Цього вдалося досягти завдяки використанню найкращого у своєму класі промислового вентилятора, інтегрованого в обладнання для сушки зерна. При цьому зміни в конструкції не призвели, ані до падіння потужності зернової сушарки, ані до зниження інтенсивності повітряного потоку, ані – що особливо є важливим – до підвищення енергоспоживання агрегату. Він так само залишається економічним і гарантує зазначену в характеристиках кожної моделі продуктивність сушіння.

   Достатньо сказати, що потужність тихих зернових сушарок серії Quiet забезпечує високу ефективність роботи під час виконання найвідповідальнішої операції – зниженню відсотка вологості зерна кукурудзи із 30+% до 15%. Це дає змогу забезпечити мінімально можливу продуктивність, залежно від моделі від 3,9 до  50 т/год. Ясна річ, під час роботи із іншими культурами чи менш вологою кукурудзою продуктивність роботи агрегатів буде ще вищою, а використання зерносушарки - більш ефективним.

   Ефективність сучасного обладнання для сушки зерна прямо залежить від того, наскільки коплекс первинної обробки зерна (агрегати та механізми, норії, ланцюгові конвейєри) відповідні до санітарних  норм та вимог, оскільки, турбота про персонал є ключовою для кожного сучасного агровиробника, який вирішив купити зерносушарку. Саме тому вихід на ринок сушарок серії GSI Quiet сьогодні є особливо доречним і така якісна техніка поза сумнівами вірний вибір!

 

 

Завжди з Вами

ТОВ «Фарм Агро»

E-mail: farmagro@ukr.net

Телефон: З питань продажу +38 (050) 334-13-80

Офіс: +38 (044) 379-20-86, +38 (044) 379-20-88,

+38 (067) 244-55-88